Menu

Jaki program do fakturowania online ?

0 Comments


W wielu firmach niezbędne jest korzystanie z właściwego oprogramowania. Jednym z nich jest program do wystawiania faktur, który niezwykle dobrze sprawdza się przede wszystkim tam, gdzie takich dokumentów drukuje się dość sporo.

Darmowy czy płatny?

Dzisiaj na rynku jest niezwykle dużo oprogramowania, których zadaniem jest pomagać w szybkim oraz pozbawionym błędów wystawianiu faktur. Do wyboru są darmowe programy jak również wiele płatnych, wybór zależy w głównej mierze od zainteresowanego programami klienta. Darmowe wersje najczęściej mają dość okrojone funkcje, dlatego też nie w każdym przedsiębiorstwie dobrze się będą sprawować. Bywa, iż firmy zajmujące się tworzeniem oprogramowania oferują możliwość zwiększenia funkcjonalności programów darmowych poprzez dokupienie opcji dodatkowych. Jednakże niezwykle dużo przedsiębiorstw decyduje się od razu na płatne wersje oprogramowania do fakturowania, stwierdzając że dają one nie tylko więcej możliwości, ale też mają znacznie lepsze wsparcie techniczne a także dostarczane na czas aktualizacje.

Program na indywidualne zamówienie

Znacznie częściej programy do wystawiania faktur tworzone są na indywidualne zamówienie przedsiębiorstw. W takiej sytuacji najczęściej istotnym aspektem jest falt, aby był on jak najlepiej zintegrowany z systemem magazynu oraz sprzedażowym konkretnej firmy, co umożliwia bezproblemowe aktualizowanie stanu produktów w trakcie wystawiania faktury. Dzisiaj koszty związane z realizowaniem takiego oprogramowania na indywidualne zamówienie są stosunkowo niskie, ze względu na coraz większą ilość firm, które się tym zajmują.

Jakie funkcje musi mieć program do faktur

Dobre oprogramowanie do faktur musi mieć kilka funkcji, które dają możliwość korzystanie z niego bez problemów. Przede wszystkim powinien zapamiętywać dane klientów, dla których drukowane są faktury. Dzięki temu można uzupełnić miejsca odszukując kontrahenta po numerze NIP, adresie lub nazwie. Dobrze, jeśli daje też możliwość podglądu wszystkich dokumentów wystawionych dla określonego klienta. Dzisiaj także ważną funkcją jest to, by program umożliwiał bezproblemowe archiwizowanie informacji, zgodnie z aktualnie panującymi przepisami w zakresie danych osobowych.

SzybkaFaktura to portal, dzięki któremu kierowanie firmą i obowiązki związane z tym faktem nie będą już problematyczne! System informatyczny, z którego dzięki serwisowi mogą Państwo skorzystać to rozwiązanie, którego celem jest udzielenie kompleksowego wsparcia zarówno dla właścicieli firm niezależnie od branży i skali działalności. W systemie dostępne są przydatne i proste w obsłudze opcje dobrane pod kątem potrzeb, ale także wymagań właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw działających w rozlicznych sektorach, a także biur rachunkowych.

szybkafaktura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *